Aktualności

Ogłoszenie-zatrudnimy specialistę ds. rozliczeń finansowych

21.07.2017
Dyrektor
Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu
Ośrodka Badawczo-Rozwojowego
przy ul. H. Kamieńskiego 73a

Zatrudni w ramach umowy o pracę Specjalistę ds. rozliczeń finansowych do Działu Sprzedaży Usług Medycznych

 Zadania:
Kompleksowa obsługa umów z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz innymi płatnikami w tym:

    - Pełna obsługa Portalu Świadczeniodawcy na stronie NFZ;

    - Przygotowywanie ofert na świadczenia medyczne;

    -Sporządzanie raportów i analiz  realizowanych usług;

    -Prowadzenie korespondencji;

    -Implementacja zewnętrznych regulacji prawnych na potrzeby wykonywanych zadań;

    -Przygotowywanie rozliczeń umów kontraktowych.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe lub średnie;
Znajomość zagadnień dotyczących rozliczeń z NFZ poparta minimum dwuletnim doświadczeniem zawodowym;
Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność;
Znajomość obsługi komputera (głównie aplikacje z pakietu MS Office - Excel, Word, Outlook);
Mile widziana znajomość systemów informatycznych podmiotów leczniczych;
Umiejętność analitycznego myślenia;
Nastawienie na współpracę i realizację powierzonych zadań.

Oferujemy:
Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającym się Szpitalu;
Możliwość podnoszenia kwalifikacji  i zdobywania nowych doświadczeń zawodowych

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
CV opatrzone klauzulą "wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014r., poz. 1182”).

Kontakt:
Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres:

e-mail: kristen@wssk.wroc.pl lub wiszniowska@wssk.wroc.pl  tel. 071/ 32-70-401, 575 lub na adres: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu ul. H. Kamieńskiego 73a, 51-124 Wrocław z dopiskiem "Dział Sprzedaży Usług Medycznych".
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo