Aktualności

Ogłoszenie o zatrudnieniu w ramach umowy o pracę na stanowisku sekretarki medycznej

07.11.2018
Dyrektor
Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu
przy ul. Kamieńskiego 73a

zatrudni osobę na stanowisko:

Sekretarka medyczna
w Zamiejscowym Oddziel Rehabilitacji Ogólnoustrojowej II

Zakres obowiązków:
- umawianie pacjentów na wizyty i wzywanie do przyjęcia
- prowadzenie kolejki pacjentów do przyjęcia do Oddziału
- bezpośrednia obsługa pacjenta w Oddziale
- rozliczanie hospitalizacji w systemie informatycznym
- sprawdzanie dokumentacji medycznej i zdawanie do archiwum

Od kandydata oczekujemy:
- średniego wykształcenia
- zaangażowania
- bardzo dobrej organizacji pracy, sumienności, komunikatywności
- obsługi komputera
- wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:
- umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu
- możliwość rozwoju zawodowego
- zdobycia cennego doświadczenia
- pracę w przyjaznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres poczty mailowej: dobaczewska@wssk.wroc.pl  lub składanie osobiście w sekretariacie Zamiejscowego Oddziału Rehabilitacji II we Wrocławiu ul. Poświęcka 8, budynek A, II piętro

Prosimy o zawarcie w CV/liście motywacyjnym klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Wojewódzki Szpital Specjalistyczny z siedzibą w we Wrocławiu przy ul. H. Kamieńskiego 73a.  Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo