Aktualności

8.05.2019 r. Ogłoszenie o zatrudnieniu na stanowisku konsultanta biznesowego

08.05.2019
article logo
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu – jeden z największych innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się Szpitali na Dolnym Śląsku, który w swoich założeniach obejmuje wysokospecjalistyczną,
spersonalizowaną działalność diagnostyczną i leczniczą, opartą o najwyższe standardy opieki –  poszukuje Osoby na stanowisko Konsultanta biznesowego.
 
Zakres obowiązków:
kształtowanie optymalnej polityki ekonomiczno-finansowej oddziałów;
analizy wyników finansowych oraz proponowanie kierunków zmian;
analizy rentowności (procedur, hospitalizacji, oddziałów, poradni, pracowni);
sporządzanie kart kosztowych na potrzeby m.in. rozliczeń z Płatnikiem;
wycena świadczeń zdrowotnych;
kalkulacje kosztowe;
sporządzanie analiz i raportów finansowych;
pozyskiwanie, przetwarzania raportowanie i analiza danych;
optymalizacja procesów pozyskiwania i raportowania danych zarządczych;
prezentowanie wyników analiz;
współpraca z AOTMiT; 

Wymagania:
wykształcenie wyższe; preferowane wykształcenie ekonomiczne lub pokrewne: finanse, rachunkowość, ekonomia, zdrowie publiczne, matematyka;
mile widziane dodatkowe wykształcenie medyczne;
bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel (warunek konieczny);
doświadczenie w obszarze analizy finansowej, rachunku kosztów, sprawozdawczości i raportowania;
doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane;
orientacja biznesowa, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań i umiejętność podejmowania decyzji;
wysoko rozwinięte umiejętności  analitycznego i logicznego myślenia;
umiejętność syntezy wniosków;
dobra organizacja pracy własnej;
umiejętność pracy z dużą ilością danych;
kreatywność oraz elastyczność w podejściu do pracy;
wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność i umiejętności pracy w zespole;
umiejętność pracy pod presją czasu; 

Oferujemy:
ciekawą pełną wyzwań pracę w nowoczesnym, prężnie rozwijającym się Szpitalu wielospecjalistycznym;
przyjazną atmosferę w zespole;
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pn do pt;
szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
pakiet socjalny
Osoby zainteresowane prosimy aby wymagane dokumenty (CV, list motywacyjny) przesłać na adres: curylo@wssk.wroc.pl
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Wojewódzki Szpital Specjalistyczny z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kamieńskiego 73a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne


INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny z siedzibą we Wrocławiu przy ul.Kamieńskiego 73a danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.
W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail curylo@wssk.wroc.pl.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować  z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail glubiak@wssk.wroc.pl.
 • promo
 • promo
 • promo
 • promo
 • promo
 • promo
 • promo
 • promo
 • promo
 • promo
 • promo
 • promo