Szanowni Pacjenci
Informujemy, że w dniach od 12 listopada 2025 r. do 25 maja 2026 r. planowana jest kompleksowa modernizacja całej pracowni tomografii komputerowej w naszym szpitalu, w związku z tym, mogą wystąpić utrudnienia związane z pracami remontowymi.
Jednocześnie zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby po zakończeniu modernizacji pracownia została wyposażona w nowoczesny sprzęt,
co pozwoli na zapewnienie Państwu jeszcze lepszej jakości usług diagnostycznych.
Z góry przepraszamy za wszelkie utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.
Jesteśmy pewni, że zakończenie modernizacji przyniesie korzyści wszystkim pacjentom, a nowy sprzęt będzie służył Państwu przez wiele lat.
Już niedługo tomograf zostanie zastąpiony nowoczesnym aparatem, który będzie zakupiony w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), projekt pt.: „Poprawa efektywności, dostępności i jakości opieki medycznej poprzez rozwój i modernizację infrastruktury onkologicznej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu".
Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie.
