14.12.2021 r. Ogłoszenie o zatrudnieniu na stanowisko Referenta ds. administracyjno - organizacyjnych do Działu Organizacji i Nadzoru

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu zatrudni osobę na stanowisko Referent ds. administracyjno - organizacyjnych do Działu Organizacji i Nadzoru

Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie korespondencji przychodzącej z zewnątrz oraz przesyłek pocztowych,
  • przyjmowanie korespondencji wychodzącej na zewnątrz i jej ekspedycja,
  • prowadzenie rejestru kancelaryjnego obejmującego korespondencję przychodzącą i wychodzącą w tym prowadzenie i obsługa korespondencji w systemie Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją (EZD),
  • prowadzenie i obsługa rejestru faktur w systemie XPRIMER,
  • prowadzenie rejestru umów, pełnomocnictw, zarządzeń,
  • skanowanie korespondencji i załączanie jej do systemu EZD,
  • przedstawianie przyjętej korespondencji do dekretacji Dyrektorowi Szpitala,
  • przekazywanie korespondencji zgodnie z dekretacją do kierowników komórek organizacyjnych lub referentów spraw,
  • odbieranie i dostarczanie korespondencji oraz przesyłek za pośrednictwem Poczty Polskiej,
  • właściwe gromadzenie, przechowywanie i archiwizowanie dokumentacji wynikającej z zakresu obowiązków, przekazywanie akt do Archiwum Zakładowego,
  • prowadzenie dokumentacji kancelaryjnej i organizacyjnej.

Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe;
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Umiejętność organizacji pracy pod presją czasu;
  • Inicjatywa i zaangażowanie;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w systemie EZD.

Oferujemy:
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającym się Szpitalu;
  • Pracę na pełen etat w ramach umowy o pracę;
  • Pakiet socjalny.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: Patrycja.Jedrzejczak@wssk.wroc.pl

DATA PUBLIKACJI: 14.12.2021
AKTUALIZACJA: 09.01.2023 Paulina Krawiec
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo