2.12.2019 r. Ogłoszenie o zatrudnieniu w ramach umowy o pracę Fasowacza / Magazyniera w Aptece Szpitalnej

OGŁOSZENIE

                                                         Dyrektor
                         Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu
                                              przy ul. H. Kamieńskiego 73a

zatrudni w ramach umowy o pracę Fasowacza / Magazyniera w Aptece Szpitalnej w pełnym wymiarze czasu pracy

Podstawowe obowiązki:
1. przyjmowanie dostaw i wydawanie oddziałom wyrobów medycznych i płynów infuzyjnych.
2. prowadzenie podstawowej dokumentacji magazynowej i aptecznej.

Podstawowe wymagania:
1. wykształcenie średnie
2. podstawowa znajomość obsługi komputera
3. mile widziane doświadczenie z pracy w szpitalu i/lub w aptece szpitalnej

Oferujemy:
Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającym się Szpitalu;
Możliwość rozwoju zawodowego;

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
Dokumenty potwierdzające wykształcenie;
Dokumenty potwierdzające dodatkowe kwalifikacje zawodowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Kontakt:
Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:
e-mail: szydlowski@wssk.wroc.pl, tel. 071/ 32-70-343
e-mail: renata.majewska@wssk.wroc.pl, tel. 071/32-70-190
lub na adres Wojewódzki Szpital Specjalistyczny ul. H. Kamieńskiego 73a, 51-124 Wrocław,
z dopiskiem "Dział Zatrudnienia i Wynagrodzeń".

DATA PUBLIKACJI: 2.12.2019
AKTUALIZACJA: 09.01.2023 Paulina Krawiec

  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo