23.05.2022 r. Ogłoszenie o pracę na stanowisku Specjalisty ds. rachunku kosztów

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu
przy ul. H. Kamieńskiego 73a – jednego z największych innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się Szpitali na Dolnym Śląsku,

zatrudni w ramach umowy o pracę osobę na stanowisko Specjalista ds. rachunku kosztów

Od kandydatów oczekujemy:
  • Dobrej znajomości zasad rachunkowych i podatkowych oraz znajomości zasad rachunku kosztów;
  • Wykształcenia min. średnie ekonomiczne;
  • Min. rocznego doświadczenia w dziale kosztów;
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office, w szczególności bardzo dobrej znajomości programu Excel;
  • Praktyczna znajomość rachunku kosztów w służbie zdrowia;
  • Mile widziana znajomość oprogramowania klasy ERP;
  • Umiejętności pracy analitycznej.
Główne obowiązki na stanowisku:
  • Wyodrębnienie i aktualizacja ośrodków powstawania kosztów zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz regulacjami wewnętrznymi;
  • Rozliczanie kosztów bezpośrednich oraz kosztów pośrednich zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącego podmiotów leczniczych;
  • Analiza, weryfikacja i ocena  kosztów wytworzenia OPK;
  • Analiza prawidłowości dokonanej ewidencji kosztów wg rodzaju i przychodów oraz ich przypisania do poszczególnych ośrodków powstawania kosztów;
  • Weryfikacja i nadzór nad aktualizacją kluczy podziałowych.
Oferujemy:
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającym się Szpitalu;
  • Pracę na pełen etat w ramach umowy o pracę;
  • Stabilność zatrudnienia: umowa o pracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Dobra atmosfera: pomocny zespół i kierownictwo.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Kontakt:
CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:

e-mail: mariola.sadowska-melnarowicz@wssk.wroc.pl tel. 071/32-70-310 lub 071/32-70-190
lub na adres Wojewódzki Szpital Specjalistyczny ul. H. Kamieńskiego 73a, 51-124 Wrocław, z dopiskiem "Dział Zatrudnienia i Wynagrodzeń".

DATA PUBLIKACJI: 23.05.2022
AKTUALIZACJA: 09.01.2023 Paulina Krawiec
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo