28.06.2021 r. Ogłoszenie o zatrudnieniu na stanowisku fizyka medycznego

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego
we Wrocławiu
przy ul. H. Kamieńskiego 73a

Zatrudni w ramach umowy o pracę osobę na stanowisku fizyk medyczny

Od kandydatów oczekujemy:
  •  wykształcenie wyższe kierunkowe – fizyka medyczna,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, dokładność, komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja własnej pracy.
Obowiązki na stanowisku:
  • wykonywanie i analiza testów aparatów radiologicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • analiza badań powtórzonych,
  • współpraca z IOR (między innymi w celu optymalizacji ochrony radiologicznej pacjentów i pracowników),
  • pomoc w przygotowaniu specyfikacji technicznej urządzeń radiologicznych,
  • udział w prowadzeniu badań rezonansu magnetycznego serca oraz współpraca przy tworzeniu protokołów badań (TK, MR),
  • współpraca z lekarzami radiologami i technikami elektroradiologii.
Oferujemy:
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającym się Szpitalu,
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych.
Wymagane dokumenty i oświadczenia:
  • list motywacyjny i CV,
  • dokumenty potwierdzające wykształcenie,
  • dokumenty potwierdzające dodatkowe kwalifikacje zawodowe.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Kontakt:
 CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:

e-mail: dobrowolska@wssk.wroc.pl  tel. 071/32-70-295 lub 071/32-70-190
lub na adres Wojewódzki Szpital Specjalistyczny ul. H. Kamieńskiego 73a, 51-124 Wrocław, z dopiskiem "Dział Zatrudnienia i Wynagrodzeń".

DATA PUBLIKACJI: 28.06.2020
AKTUALIZACJA: 11.01.2023 Paulina Krawiec
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo