08.09.2023 Ogłoszenie o pracę na stanowisko Specjalista ds. kadr

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu przy ul. H. Kamieńskiego 73a
– jednego z największych innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się Szpitali na Dolnym Śląsku, posiadający certyfikat Forbes jako jednego z Najlepszych Pracodawców w Polsce w roku 2023 – POLAND`S BEST EMPLOYERS
zatrudni w ramach umowy o pracę osobę na stanowisko Specjalistę ds. kadr

              Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu jest nowoczesnym miejscem pracy zatrudniającym  około 1800 osób. Szpital zatrudnia najlepszych specjalistów z różnych dziedzin medycyny i służy pacjentom od prawie 40 lat.

Zakres zadań na stanowisku:
- Prowadzenie administracji kadrowej (proces zatrudnienia i zwolnienia pracowników, umowy o pracę i umowy cywilno-prawne).

Wymagania w stosunku do kandydatów:
- dobrej znajomości zagadnień kadrowych,
- znajomości przepisów z zakresu prawa pracy,
- biegłej znajomość programu "Płatnik",
- doświadczenia na podobnym stanowisku min. 2 lata (mile widziane w służbie zdrowia),
- bardzo dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie pakietu Microsoft Office (w szczególności  Excel),
- umiejętności redagowania wszystkich rodzajów umów, pism urzędowych i okolicznościowych,
- mile widziane wykształcenie wyższe.

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
- możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych,
- ciekawą i pełną wyzwań pracę,
- pracę w profesjonalnym zespole i przyjemną atmosferę pracy,
- kompleksowe wdrożenie do pracy,

Benefity:
- możliwość rozwoju i nauki: dofinansowanie do szkoleń i kursów, współfinansowanie studiów,
- dofinansowanie do wypoczynku pracownika,
- dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży (kolonie, obozy, zielone szkoły),
- wsparcie finansowe w okresie świątecznym,
- zapomogi pieniężne,
- pożyczki na cele mieszkaniowe,
- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Proszę o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko specjalista ds. zatrudnienia prowadzonego przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ogólne rozporządzenie o ochronie danych wykraczające poza art. 221 Kodeksu Pracy.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Kontakt:
 CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:
e-mail: iwona.langier@wssk.wroc.pl
lub na adres Wojewódzki Szpital Specjalistyczny ul. H. Kamieńskiego 73a, 51-124 Wrocław, z dopiskiem
"Dział Zatrudnienia i Wynagrodzeń".

Publikacja 9.09.2023r. Paulina Krawiec
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo