11.05.2023r. Ogłoszenie o pracę na stanowisko Specjalistę ds. rozliczeń finansowych w Dziale Sprzedaży Usług Medycznych

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu
Ośrodka Badawczo-Rozwojowego
przy ul. H. Kamieńskiego 73a
zatrudni w ramach umowy o pracę Specjalistę ds. rozliczeń finansowych
w Dziale Sprzedaży Usług Medycznych

Wymiar etatu: 2,00

Zadania:
Rozliczanie umów zawartych z NFZ
- Sprawozdawanie i rozliczanie świadczeń z NFZ we  wszystkich rodzajach w pełnym zakresie,
- Współpraca z NFZ oraz nadzór nad realizacją kontraktów,
- Kontrolowanie prawidłowej realizacji umów – poprawność realizacji – wymogi kwalifikacyjne, sprzętowe,
Monitorowanie i bieżąca analiza zewnętrznych regulacji prawnych (Rozporządzenia Ministra Zdrowia, Zarządzenia Prezesa NFZ itp.);
Przygotowanie i monitorowanie postępowań konkursowych z NFZ;
Analiza udzielanych świadczeń medycznych oraz sporządzanie raportów na potrzeby kadry zarządzającej;
Przygotowywanie rozliczeń umów kontraktowych;
Obsługa Portalu Świadczeniodawcy;
Udział w projektach związanych z obszarem NFZ.

Od Kandydatów oczekujemy:
Znajomości zasad rozliczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia;
Umiejętności obsługi Portalu Świadczeniodawcy;
Znajomości aktualnie obowiązujących przepisów prawnych (Rozporządzenia Ministra Zdrowia, Zarządzenia Prezesa NFZ);
Dobrej organizacja pracy, samodzielności, umiejętności analitycznych i profesjonalizm w realizacji zadań;
Bardzo dobrej znajomości programu Excel;
Umiejętności pracy pod presją czasu,
Wykształcenia średniego lub wyższego;

Dodatkowo oceniane:
Przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
Wykształcenie wyższe kierunek Zdrowie Publiczne;

Oferujemy:
Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającym się Szpitalu,
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, 5-cio dniowy system pracy (pn.-pt.);
Pracę w doświadczonym zespole rozliczeniowym
Możliwość podnoszenia kwalifikacji  i zdobywania nowych doświadczeń zawodowych;

Zgłoszenia w postaci CV wraz z listem motywacyjnym, prosimy przesłać na adres: wiszniowska@wssk.wroc.pl lub kristen@wssk.wroc.pl

Termin składania dokumentów do 31 sierpnia 2023 roku.
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko specjalista ds. rozliczeń finansowych prowadzonego przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ogólne rozporządzenie o ochronie danych wykraczające poza art. 221 Kodeksu Pracy.

Publikacja 11.05.2023r. / Aktualizacja 27.07. 2023r. Paulina Krawiec
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo