27.04.2023r. Ogłoszenie o pracę na stanowisko księgowy/ księgowa

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu
przy ul. H. Kamieńskiego 73a – jednego z największych innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się Szpitali
na Dolnym Śląsku,

zatrudni w ramach umowy o pracę osobę na stanowisko księgowa/ księgowy

Od kandydatów oczekujemy:
Preferowanego wykształcenia wyższego ekonomicznego,
Dobrej znajomości Ustawy o VAT, Ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz ustawy o rachunkowości, Ustawy o finansach publicznych
Dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie pakietu Microsoft Office (głównie Excel),
Doświadczenia pracy w działach finansowo-księgowych (minimum 5 lat),
Umiejętności pracy w zespole.
Mile widziana znajomość programu FK SIMPLE.

Główne obowiązki na stanowisku:
Bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, rachunkowym, podatkowym
oraz zgodności z procedurami wewnętrznymi,
Księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
Księgowanie faktur zakupowych ( kosztowych i magazynowych),
Księgowanie faktur sprzedażowych,
Księgowanie wyciągów bankowych,
Księgowanie wynagrodzeń,
Prowadzenie kasy i księgowanie raportów,
Analiza i rozliczanie zobowiązań, księgowanie kompensat,
Analiza oraz zamykanie okresów sprawozdawczych,
Przygotowywanie analiz i zestawień na potrzeby wewnętrzne,
Uzgadnianie sald wybranych kont księgowych.

Oferujemy:
Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającym się Szpitalu,
Pracę na pełen etat w ramach umowy o pracę,
Stabilność zatrudnienia: umowa o pracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
Dobra atmosfera: pomocny zespół i kierownictwo.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
Dokumenty potwierdzające wykształcenie
Dokumenty potwierdzające dodatkowe kwalifikacje zawodowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko księgowa/księgowy prowadzonego przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny z siedzibą
we Wrocławiu zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ogólne rozporządzenie o ochronie danych wykraczające poza art. 221 Kodeksu Pracy.

Kontakt:
CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:

e-mail: mariola.sadowska-melnarowicz@wssk.wroc.pl
tel. 071/32-70-310
lub na adres Wojewódzki Szpital Specjalistyczny ul. H. Kamieńskiego 73a, 51-124 Wrocław,
z dopiskiem "Dział Zatrudnienia i Wynagrodzeń".

Publikacja 27.04.2023r. Paulina Krawiec
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo