11.08.2023r. Ogłoszenie o pracę na stanowisko Specjalista ds. Funduszy Unijnych

Specjalista ds. Funduszy Unijnych
Miejsce pracy: WROCŁAW

Opis stanowiska:
- Monitoring informacji o nowych naborach wniosków w ramach środków pomocowych oraz bieżąca analiza dostępnych
   źródeł finansowania projektów;
- Bieżąca analiza potrzeb inwestycyjnych jednostki; budowanie koncepcji projektów w oparciu o współpracę z Dyrekcją
   i kierownictwem jednostki;
- Wsparcie analityczne dla weryfikacji zasadności bieżących i przyszłych inicjatyw inwestycyjnych;
- Analiza i ocena inicjatyw pod kątem możliwości otrzymania wsparcia;
- Samodzielne przygotowywanie wniosków o dofinansowanie ze środków zewnętrznych, w tym unijnych;
- Przygotowanie WOD i załączników do WOD;
- Koordynowanie procesu realizacji projektów;
- Współpraca z obszarami merytorycznymi w zakresie działań projektowych;
- Weryfikacja zgodności i prawidłowości wydatkowania środków z budżetem projektu i zasadami finansowania;
- Opracowywanie i przeprowadzanie zamówień opartych o zasadę konkurencyjności;
   i rozeznania rynku w ramach projektów współfinansowanych ze środków zewnętrznych, w tym Unii Europejskiej;
- Przygotowywanie dokumentacji projektowej, umów, zarządzeń, pism, raportów;
- Przygotowywanie i składanie wniosków o płatność, opisywanie dokumentów finansowych itp.;
- Bieżący monitoring wskaźników, harmonogramu i budżetu projektu;
- Udział w kontrolach projektów prowadzonych przez zewnętrzne podmioty;
- Sprawny kontakt i współpraca z Instytucjami Pośredniczącymi, klientami i partnerami w projektach;
- Nadzór nad dokumentacją projektową w trakcie i w okresie trwałości (archiwizacja).

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomia, finanse, rachunkowość, analiza finansowa).
- Minimum 3 letnie doświadczenie w realizacji projektów finansowanych z Unii Europejskiej (sporządzanie dokumentacji
   aplikacyjnej, zarządzanie, rozliczanie, monitorowanie i ewaluacja projektów);
- Dobra znajomość programów operacyjnych z perspektywy finansowej 2014-2020 oraz 2021-2027;
- Bardzo dobra znajomość aktualnych aktów prawnych, zasad oraz wytycznych regulujących realizację i rozliczanie
   projektów w ramach krajowych i regionalnych
   programów operacyjnych, w szczególności Wytycznych w zakresie
   kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu
   Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020 oraz 2021-2027;
- Znajomość procedur związanych z księgowaniem wydatków, w tym podstawowych zasad rachunkowości;
- Znajomość procedur kontroli projektów;
- Umiejętność nadzorowania kilku projektów równocześnie;
- Umiejętność konstruowania pism urzędowych i redagowania tekstów – swoboda w operowaniu słowem;
- Biegła obsługa komputera, pakietu MS Office, w tym w szczególności MS Excel;
- Znajomość centralnego systemu teleinformatycznego SL2014;
- Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu i umiejętność planowania czasu pracy;
- Komunikatywność i umiejętność nawiązania współpracy z pracownikami zaangażowanymi w realizację projektów,
- Skrupulatność, sumienność, systematyczność i odpowiedzialność;
- Umiejętność analitycznego myślenia i dokładność w działaniu;
- Umiejętność pracy w zespole oraz pracy pod presją czasu;
- Umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy.Dodatkowe atuty:
- Doświadczenie w realizacji projektów badawczo-rozwojowych oraz profilaktycznych;
- Doświadczenie w realizacji projektów i dotacji krajowych;
- Dodatkowe wykształcenie medyczne;
- Prawo jazdy;
- Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
- Pełną wyzwań i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- Pracę w dynamicznym zespole oraz przyjazną atmosferę;
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Udział w szkoleniach.

UWAGA: Prosimy o uwzględnieniu w CV listy projektów (wraz z podaniem ich wartości, źródła finansowania oraz zajmowanego stanowiska), w których kandydatka/kandydat uczestniczył

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista/Specjalistka ds. Funduszy Unijnych prowadzonego przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ogólne rozporządzenie o ochronie danych wykraczające poza art. 221 Kodeksu Pracy.

List motywacyjny oraz CV z klauzulą dot. zgody na przetworzenie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji należy przesyłać do: Kierownika Działu Projektów, Pani Agnieszki Curyło,
na adres: curylo@wssk.wroc.pl.

Publikacja 11.08.2023 Paulina Krawiec
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo
  • promo