Księga Gości

Ewa utworzono: 20.09.2019

Witam,
w dniu dzisiejszym byam na badaniu mrt u Państwa w Szpitalu. Chciałam podziękować, za świetną obsługę lekarza radiologa, jak i również Pani Pielęgniarki.
Kilkanaście rezonansów w kraju i za granicą za mną, nigdy nie było do tej pory tak profesjonalnie, miło, i serdecznie.
Serdecznie dziękuję !
Pozdrawiam
Ewa

Irena F utworzono: 20.09.2019

W dniu 4 września 2019 roku zgłosiłam się z dużym urazem nosa po upadku. Dodatkowo towarzyszył mi stres z obawą o sposób udzielenia mi pomocy. W tym czasie media opisywały różne nieprawidłowości na  oddziałach SOR. Rzeczywistość mnie pozytywnie zaskoczyła. Personel  SOR jak i pani dr Małgorzata Tomaszczyk zajęli się mną w sposób niezwykle profesjonalny. Szczególnie chcę podziękować pani doktor, która zaopiekowała się mną do końca tj. do zdjęcia szwów. Myślę, że to sprawiło, że nie przeżyłam poważniejszego załamania czy depresji.                                                                                                                                                                                                          Z poważaniem  Irena F.    

Magdalena utworzono: 12.09.2018

Bardzo dziękuję za możliwość zoperowania się w Państwa szpitalu! Było wspaniale - jestem bardzo zadowolona z pobytu  w waszym szpitalu! Byłam operowana 29.06.2018 - guz jajnika. Wszystko potoczyło się błyskawicznie! Byłam operowana po razx pierwszy w życiu. Bałam sie znieczulenia ogólnego - okazało sie, że niepotrzebnie. Czułam się doskonale po operacji. Panie pielęgniarki były ciepłe, delikatne i opiekuńcze! Bardzo dziękuję! dziękuję lekarzowi, który mnie operował oraz całemu zespołowi lekarskiemu.

Marut Sylwia utworzono: 13.12.2017

Wielkie podziękowania dla wszystkich Pań Położnych, które zajmowały sie mną podczas pobytu w szpitalu. Dziękuję za okazane serce oraz poświęcenie. Szczególne podziękowania dla pani Aurelii Łopuszyńskiej i pani Adeli Pietrołaj.
Jeszcze raz szczerze dziękuję i pozdrawiam Sylwia Marut

Podziękowania utworzono: 25.10.2017

Ten Szpital jest naprawdę dla ludzi. Personel z górnej półki. Wielu powinno się u Was dokształcać w zakresie obsługi pacjenta. Dziękuję Panu dr n.med. Wojciechowi Iwanowskiemu za wykonanie trudnej operacji czyszczenia tętnicy szyjnej i Panu dr Piotrowi Krefftowi za skierowanie do bardzo dobrej placówki medycznej.
Marian Mazur

Pacjent utworzono: 23.06.2016

Niesamowite zjawisko - sekretariat na V piętrze.

pacjentka utworzono: 20.06.2016

Pani Anita Szymborska z porodowki to Aniol nie czlowiek. Do konca zycia bede wdzieczna za takie bezpieczne odebranie trudnego porodu. Pani Bartoszczyk z tego oddzialu (i wiekszosc poloznych) rowniez cudowna. Tylko pani Juda jest odstraszajaca i niemiła.

Sławomir Czopik utworzono: 15.06.2016

To jest naprawdę bardzo dobry i najlepszy i najnowocześniejszy szpital w Polsce w Europie i na świecie. Personel szpitala jest na najwyższym poziomie i opieka nad chorymi jest bardzo dobra i najlepsza.

sa, utworzono: 08.06.2016

Po wyborze tonowym nr 3 - rejestracja w pordni, rozłącza. Telefon do poradnii neurochirurgicznej w ogóle nie działa. Dramat, dramat, dramat. Jak się nie pójdzie i nie postoi w kolejce, to się nic nie załatwi.

dr maciej utworzono: 26.05.2016

szpital bardzo dobry dyrektor cudowny

 • promo
 • promo
 • promo
 • promo
 • promo
 • promo
 • promo
 • promo
 • promo
 • promo
 • promo
 • promo
 • promo